Lista wydarzeń
Istebna, 6 września 2019 - 30 października 2019
Autor: travelist

Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Biblioteka Publiczna w Istebnej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Arkadiusza Legierskiego "Pejzaże i nie tylko", jaki odbędzie się w piątek 6 września o godzinie 16.00.

więcej >>
Bielsko-Biała, 1 października 2019 - 31 października 2019
Autor: mcitbbbs

Tradycyjnie, jak co roku Restauracja Magura w hotelu ibis Styles Bielsko-Biała zaprasza na Festiwal Golonki. Od 1995 roku, kiedy to Festiwal Golonki odbył się po raz pierwszy, do tej pory zaprezentowano już 8 rodzajów przystawek zimnych i gorących, 6 rodzajów zup oraz 36 rodzajów dań z golonki wie...

więcej >>
Cieszyn, 9 października 2019 - 30 października 2019
Autor: Cieszyn

Wprowadzenie w świat kolorów z psychologią w tle. Kreatywne miniwarsztaty! Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Atelier Stylu Moniki Mol zapraszają na cykl spotkań pt „Kobiece piękno z Moniką Mol”. Spotkania będą się odbywały w Domu Narodowym w 4 środy października!

więcej >>
Bielsko-Biała, 11 października 2019 - 27 października 2019
Autor: mcitbbbs

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie do Bielska-Białej ! Ten festival to różnorodność fotografii – tematyczna i estetyczna. Zaproszeni artyści to wybitni twórcy o światowej renomie z Europy, Ameryki, Azji, Afryki i Australii.

więcej >>
Cieszyn, 19 października 2019 - 20 października 2019
Autor: Cieszyn

Wystawa ROBIĆ / RZECZY pokazuje skomplikowany świat pracy rzemieślniczej. Rzemieślnik zaangażowany jest w cały proces produkcji.

więcej >>
Cieszyn, 20 października 2019
Autor: Cieszyn

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym usłyszymy znane, lubiane, wciąż przez publiczność oczekiwane utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. Pojawią się także nowe, pochodzące z premierowego albumu pt. „Sokratesa 18”.

więcej >>
Brenna, 25 października 2019

Dawniej w każdym domu na zimę kisiło się kapustę. Gospodarz wynosił drewnianą, dobrze namoczoną beczk

więcej >>
Cieszyn, 25 października 2019
Autor: Cieszyn

Paryż... Od stu lat oczy (i uszy) świata są zwrócone na piosenkę francuską, która się urodziła pod dachami Paryża, na Polach Elizejskich, pod Wieżą Eiffla, w Lasku Bulońskim i przy szklanej piramidzie przed Luwrem.

więcej >>
Kalendarium