Lista wydarzeń
Brenna, 14 lipca 2020
Autor: Magdalena

Ludzie od wieków szukają sposobów na uśmierzenie bólu, pozbycie się przeziębienia czy przyspieszenie gojenia się wszelkich ran. Metodą prób i błędów odkrywali, że pomocą służy przyroda a zioła są niezawodnym lekiem. Ziołolecznictwem zajmowali się głównie zakonnicy i to oni stworzyli receptury na wie...

więcej >>
Chybie, 17 lipca 2020 - 18 lipca 2020
Autor: Daria

Impreza organizowana przez jedyny w naszym kraju wiejski Klub Filmowy, stworzony przez Franciszka Dzidę - bohatera filmu Krzysztofa Kieślowskiego "Amator". W imprezie biorą udział czołowi twórcy kina w naszym kraju.

więcej >>
18 lipca 2020
Autor: PIT Strumień

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zaprasza na X Jubileuszowy Konkurs Wędkarski, który odbędzie się w sobotę 18 lipca 2020 r. na terenie Gospodarstwa Agroturystycznego „Wodna Dolina” w Pruchnej

więcej >>
Brenna, 21 lipca 2020
Autor: Magdalena

Aromaterapia to dział medycyny naturalnej polegająca na terapii olejkami eterycznymi pozyskanymi z roślin. Pierwsze wzmianki o używaniu zapachów pojawiły się już czasach sumeryjskich ok. 3000 lat p.n.e. a dziś chcemy przybliżyć fenomen ich działania.

więcej >>
Ustroń, 25 lipca 2020 - 26 lipca 2020
Autor: Daria

Impreza popularyzująca Wojsko Polskie. W programie m.in. Konkurs Piosenki Wojskowej z udziałem artystów ze wszystkich rodzajów Wojsk. oraz Wybory Miss.

więcej >>
Kalendarium